Spółka MIS, producent oprogramowania do zarządzania wiedzą i informacją, podpisała umowę z Kancelarią Prezydenta RP na wdrożenie elektronicznego systemu obiegu dokumentów. Oferta MIS została wybrana w wyniku postępowania przetargowego. System obejmie rejestrację i obieg dokumentów, skanowanie i OCR, a także archiwizowanie dokumentów. Całość obiegu będzie odbywała się elektronicznie. W ramach umowy firma MIS dostarczy i zainstaluje przygotowany zgodnie z wymogami kancelarii elektroniczny system obiegu dokumentów działający w środowisku Lotus Domino. Przeszkoli również administratorów i użytkowników systemu. Przewidywane zakończenie wdrożenia nastąpi w I kwartale 2003 r.
