Misja Italia dla sektora maszyn rolniczych

Firmy z branży mogą wyjechać na misję do Włoch. Organizatorzy pokrywają większość kosztów transportu i pobytu.

Dla przedsiębiorców z Polski to będzie wyjątkowa okazja na znalezienie partnerów biznesowych i nowe kontrakty we Włoszech. Od 13 do 16 marca Krajowa Izba Gospodarcza (KIG) i Izba Handlowa z Cuneo zapraszają polskich importerów i dystrybutorów maszyn rolniczych do udziału w specjalnej misji gospodarczej. W jej ramach przedsiębiorcy wezmą udział m.in. w 32. edycji Targów Maszyn Rolniczych w Saviliano na północy kraju w regionie Piemontu. W programie misji są przewidziane indywidualne rozmowy biznesowe z włoskimi producentami maszyn i urządzeń rolniczych, zwiedzanie targów i spotkania z wystawcami. Wyjazd obejmuje także wizyty i spotkania w piemonckich przedsiębiorstwach oraz workshopy dotyczące perspektyw współpracy między firmami z Piemontu a zaproszonymi przedsiębiorcami.

Do udziału w misji KIG zaprasza polskie firmy, które są zainteresowane rynkiem włoskim i współpracą z producentami maszyn i urządzeń rolniczych. Chodzi o takie maszyny, jak m.in. prasy, rozsiewacze, ładowarki, przyczepy rolnicze i kosiarki. Propozycja jest skierowana także do firm, które chcą sprzedawać brony, koparki, rozrzutniki, opryskiwacze i kompletne linie do produkcji pasz. Podczas spotkań biznesowych włoscy przedsiębiorcy zaprezentują produkowane przez siebie maszyny i urządzenia dla rolnictwa. Znajdą się wśród nich m.in. różnego typu maszyny do uprawy gleby, zbioru i wstępnego przetwarzania produktów oraz pielęgnacji parków i ogrodów. Spotkania będą dobrą okazją do nawiązania kontaktów, poznania technologicznych nowinek i wymiany doświadczeń dotyczących branży. Targi Maszyn Rolniczych w Savigliano to jedna z najważniejszych imprez w branży maszyn rolniczych. Wydarzenie będzie się odbywać od 15 do 17 marca.

Więcej o imprezie można znaleźć na stronie www. fierameccanizzazioneagricola.it. Misja jest współfinansowana przez partnerów KIG z regionu Piemontu. Organizatorzy pokrywają większość wydatków związanych z pobytem i przyjazdem do Włoch jednego reprezentanta firmy — chodzi o koszty biletów lotniczych na trasie Warszawa — Mediolan i z powrotem, transfery lokalne, zakwaterowanie i wyżywienie. Zainteresowane firmy dostaną szczegółowe warunki uczestnictwa w misji.

23.01

Do tego dnia można przesyłać zapytania i zgłoszenia dotyczące misji.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegółów na temat misji udziela: Elżbieta Wojtas Biuro Współpracy z Zagranicą Krajowa Izba Gospodarcza tel.: +22 630-97-52 e-mail: ewojtas@kig.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Misja Italia dla sektora maszyn rolniczych