Mobilność się zmienia

Rafał Czerniawski, Head of Sales, FREE NOW for Business
opublikowano: 19-12-2021, 20:00
aktualizacja: 20-12-2021, 16:29

Komentarz partnera rankingu

Pandemia Covid-19 odcisnęła swoje piętno na branży transportowej. Jednak pomimo tego, że większość z nas pracuje z domu, potrzeby przemieszczania się czy spotkania z klientami wcale nie odeszły w zapomnienie. Cieszymy się, że możemy wspierać polskie firmy w docieraniu do klientów oraz zapewniać elastyczność i bezpieczeństwo podróżowania w 7 polskich i w 170 miastach w Europie.

Ranking Gazele Biznesu to świetna forma docenienia działań MŚP w tych trudnych czasach pandemii. Jako FREE NOW for Business jesteśmy dumni, że możemy budować zrównoważoną mobilność poprzez oferowanie różnorodnych metod podróżowania po miejskich aglomeracjach. Z naszego ostatniego badania wynika, że tylko 1 na 5 pracowników dojeżdżających do pracy, jest zadowolony ze sposobu, w jaki podróżuje.* Od przyszłego roku uruchamiamy nową usługę dla biznesu — Budżet Mobilności.

Ten wyjątkowy benefit pomoże pracodawcom zadbać o dobre samopoczucie pracowników, a także pozwoli ograniczyć użytkowanie samochodów służbowych na rzecz multimodalnych sposobów podróżowania. Pracownik otrzymuje do wykorzystania ustaloną kwotę pieniędzy, którą może przeznaczyć na podróże czy to prywatne, czy zawodowe. Warto podkreślić, że FREE NOW ma ambicję stać się pierwszą w pełni zeroemisyjną platformą mobilności na świecie. Zielone miasta to wizja, w którą wierzymy i zmierzamy do jej realizacji już dziś!

*Ankieta dotycząca mikromobilności FREE NOW for Business — czerwiec 2021 — Osoby podróżujące służbowo

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane