Moda na odblaski opanowała Mazowsze

DI
opublikowano: 04-11-2010, 12:45

W listopadzie 2010 w województwie mazowieckim odbędą się bezpłatne zajęcia dla dzieci ze szkół podstawowych, w ramach projektu „Moda na odblaski”.

Celem kampanii jest edukacja najmłodszych w zakresie bezpiecznych zachowań na drodze oraz obowiązku noszenia elementów odblaskowych. Program jest organizowany przez Krajową Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Ministerstwo Infrastruktury.
Kampania na Mazowszu będzie zorganizowana w szkołach podstawowych w Warszawie, Ostrołęce, Piskach i Sokołowie Podlaskim. Dzieci z klas 1 - 4 będą uczestniczyły w 45 minutowych zajęciach, podczas których zapoznają się z tematyką: przepisów i zasad ruchu drogowego, bezpiecznego poruszania się po drodze oraz sposobu działania elementów odblaskowych. Każde dziecko otrzyma elementy odblaskowe, m.in. naklejki odblaskowe, kamizelki czy kaski.

Więcej informacji na: www.krbrd.gov.pl

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / Moda na odblaski opanowała Mazowsze