Monetia podbija Polskę lokalną

opublikowano: 27-08-2018, 22:00

Właściciel agencji płatniczych zdobył kolejnych klientów, do których outsourcinguje niektóre procesy biznesowe.

Mieszkańcy Inowrocławia, prócz rachunków za media, teraz mogą płacić w punktach Monetii również mandaty za brak ważnego biletu komunikacyjnego. Spółka podpisała również umowę na obsługę w zakresie outsourcingu transakcji ze spółką KZB Legionowo, przejmując cztery kasy, w których można kupić bilety na basen. Jak podkreśla przedstawiciel Monetii, zarówno w Inowrocławiu, jak Legionowie wszystkie transakcje można także opłacać kartą.

— Widzimy zwiększone zainteresowanie firm z różnych branż, które chcą, aby inny podmiot świadczył w ich imieniu usługi związane z transakcjami gotówkowymi i bezgotówkowymi. To oczywiście możliwość ograniczenia kosztów, ale także zwiększenia efektywności w innych sferach działalności. Prowadzimy liczne negocjacje dotyczące outsourcingu naszych usług, m.in. z bankami, ale także z instytucjami publicznymi. Ten rok może być przełomowy w zakresie wzrostu tego sektora usług, co oczywiście przełoży się pozytywnie na nasze przychody — mówi Piotr Zięba, wiceprezes Monetii.

800 Tyle punktów Monetii działa w Polsce...

18 mln …tyle transakcji rocznie obsługuje Monetia…

4,5 mld zł …a taka jest ich łączna wartość.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karolina Wysota

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu