Motocykl przyszłości MBW

Prototyp motocykla jest ostatnim elementem jubileuszowej serii.

BMW Motorrad Vision Next 100 dołączy do serii koncepcyjnych pojazdów przygotowanych z okazji 100-lecia bawarskiej marki. Wcześniej pojawiły się auta marek: BMW, Rolls-Royce i Mini. Motocykl, który firma zaprezentowała w Santa Monica, to wyposażony w nowoczesne technologie pojazd, którym będzie można podróżować w przyszłości bez kasku — kierujący będą mieli na głowie tylko specjalne gogle. Pojazd został wyposażony w systemy balansujące, które utrzymują go w pozycji pionowej.

Inteligentne systemy pracują też w tle i zapewniają pełny zakres danych na temat tego, co dzieje się wokoło, dzięki temu motocykl potrafi przewidywać sytuacje na drodze. Obecny rok jest najlepszym w historii dla działu BMW Motorrad. Producent od początku roku do końca lipca dostarczył klientom ponad 94,5 tys. motocykli, co daje wzrost o 2,1 proc. w porównaniu z poprzednim.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Łukasz Ostruszka

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Po godzinach / Motocykl przyszłości MBW