Motorola Razr powróci w nietypowej formie

Producenci próbują sobie radzić jak mogą na konkurencyjnym rynku smartfonów. Motorola chce połączyć przeszłość z przyszłością.

Słynny telefon komórkowy z klapką, który skutecznie walczył z urządzeniami Nokii przed pojawieniem się na rynku smartfonów, może niedługo powrócić. „The Wall Street Journal” twierdzi, że Motorola wskrzesi kultowy telefon i udostępni gadżet użytkownikom już w lutym.  

Zobacz więcej

Motorola Razr

Bloomberg

Nie to jest jednak najciekawszym wątkiem doniesień gazety. Razr pojawi się jako smartfon ze składanym ekranem. Informatorzy dziennika twierdzą, że gadżet będzie kosztował około 1,5 tys. USD. Lenovo, do którego należy marka Motorola, planuje ponoć wyprodukować 200 tys. takich smartfonów.  

Prototyp urządzenia wyposażonego w składany wyświetlacz zaprezentował w połowie listopada koreański Samsung. Kilka dni wcześniej podobny ekran pokazała niewielka kalifornijska firma Royole Corporation.  

Plotki mówią, że tego typu smartfony przygotowują również inni ważni gracze, w tym Huawei i Xiaomi. W sieci pojawiały się też doniesienia o tym, że Apple pracuje ze swoimi azjatyckimi partnerami nad zupełnie nowym dizajnem iPhone’a.

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Newsletter z najważniejszymi informacjami o rozwoju i finansowaniu nowych technologii.
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Newsletter z najważniejszymi informacjami o rozwoju i finansowaniu nowych technologii.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy