Motorola zmodernizuje TETRĘ

opublikowano: 21-05-2019, 22:00

Oferta Motoroli za 152,6 mln zł brutto została uznana za najkorzystniejszą w przetargu na modernizację systemu standardu ETSI TETRA policyjnych sieci radiowych w 13 miastach i aglomeracjach miejskich.

Motorola wyceniła wartość zamówienia podstawowego na 118,8 mln zł brutto, a zamówienia objętego prawem opcji — na 33,79 mln zł. Na drugim miejscu znalazła się oferta konsorcjum Sprint i Hytera Mobilfunk za łącznie 191,72 mln zł, a na trzecim — konsorcjum Indra Sistemas za łącznie 194,9 mln zł brutto. Przetarg został ogłoszony na początku września 2018 r. Postępowanie przeciągało się w wyniku składania odwołań przez wykonawców.

Odwołania na zapisy dokumentacji składały m.in. konsorcjum Maxto, IP Connect i Integrated Solutions, Sprint, jak również Motorola. Oferty udało się otworzyć w lutym, a dopiero 21 maja komisja przetargowa ogłosiła zwycięzcę. Wykonawcy mogą odwołać się od rozstrzygnięcia do Krajowej Izby Odwoławczej.

299,4 mln zł Taki był budżet Policji na zamówienie podstawowe w ramach przetargu na modernizację sieci radiowych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grzegorz Suteniec

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy