Może być duża redukcja zapisów na akcje Qumak-Sekom - prezes

Polska Agencja Prasowa SA
24-07-2006, 15:05

W publicznej ofercie akcji Qumak-Sekom inwestorzy indywidualni złożyli zapisy na większą liczbę walorów niż było oferowanych w transzy. Spółka zadebiutuje na warszawskiej giełdzie w przyszłym tygodniu - poinformował PAP prezes Qumak-Sekom Paweł Jaguś.

W publicznej ofercie akcji Qumak-Sekom inwestorzy indywidualni złożyli zapisy na większą liczbę walorów niż było oferowanych w transzy. Spółka zadebiutuje na warszawskiej giełdzie w przyszłym tygodniu - poinformował PAP prezes Qumak-Sekom Paweł Jaguś.

"Redukcja na pewno będzie, spodziewam się, że może być znaczna, ale oficjalne wyniki zapisów podamy dziś wieczorem" - powiedział PAP Jaguś.

Zapisy na akcje Qumak-Sekom w transzy indywidualnej rozpoczęły się w czwartek 20 lipca i zakończyły w piątek 21 lipca. Także w czwartek rozpoczęły się zapisy na akcje w transzy instytucjonalnej i zakończą się 24 lipca.

Na transzę inwestorów indywidualnych przypada 1,5 mln akcji, a na transzę inwestorów instytucjonalnych 6 mln 277 tys. 156 sztuk akcji.

"Zadebiutujemy w przyszłym tygodniu, dokładny dzień jeszcze nie jest ustalony" - powiedział Jaguś.

Oferta publiczna Qumak-Sekom obejmuje 7 mln 777 tys. 156 akcji, z tego 2,5 mln to akcje nowo emitowane i 5 mln 277 tys. 156 akcje istniejące, należące do NFI Magna Polonia. Cena akcji Qumak- Sekom w ofercie publicznej została ustalona na 8,20 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Może być duża redukcja zapisów na akcje Qumak-Sekom - prezes