MSP chce sprzedać PKS w Dębicy

DI, PAP
opublikowano: 2012-08-24 00:00

PRYWATYZACJA

Ministerstwo Skarbu Państwa (MSP) planuje sprywatyzować Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Dębicy (Podkarpackie). Inwestorzy mogą składać oferty do 17 września. Skarb państwa ma 100 proc. akcji spółki, chce sprzedać 85 proc. akcji, a 15 proc. nieodpłatnie przekazać pracownikom.