MSP nauczą się zarządzać innowacjami

  • Marta Bellon
opublikowano: 28-10-2014, 00:00

(Szkoła Główna Handlowa SGH w Warszawie) i Manchester Metropolitan University (MMU) będą szkolić małe i średnie firmy z UE.

Przez internet. Proponują przedsiębiorcom bezpłatny e-kurs „Ideas-to-Market” dotyczący wdrażania innowacji. Obejmuje on cztery bloki tematyczne: zarządzanie innowacjami i własnością intelektualną, biznesplan nowego przedsięwzięcia, finansowanie własności intelektualnej i jej wycena oraz marketing i strategia rozwoju nowego produktu.

Platforma e-learningowa z kursem będzie działać przez najbliższe pięć lat. Kurs dostępny jest na stronie internetowej: www.e-sgh.com/slim/. Kursanci zdobędą wiedzę teoretyczną, poznają studia przypadków. W ramach e-szkolenia dostępne są też krótkie nagrania wideo, w tym wywiady z przedsiębiorcami, w których dzielą się swoim doświadczeniem.

Uzupełnieniem wiedzy teoretycznej są pytania sprawdzającei quizy, a także informacje o publikacjach i stronach internetowych pomocnych w studiowaniu problematyki innowacyjności. Kurs skierowany jest nie tylko do polskich przedsiębiorstw, ale również do małych i średnich firm z krajów, z których pochodzą partnerzy projektu (m.in. Chorwacja, Wielka Brytania). Szkolenie dostępne jest w języku polskim, angielskim i chorwackim.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu