MTP odcina się od oszustów

Ryszard Gromadzki
opublikowano: 04-06-2002, 00:00

Poznań. Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich wydał oświadczenie w sprawie śledztwa dotyczącego sprzedaży fałszywych biletów na imprezy targowe. Według zarządu, sprzedażą biletów od kilku lat zajmowało się wyspecjalizowane przedsiębiorstwo, nie związane ani kapitałowo, ani osobowo z MTP.

— Ujawnione przez policję informacje o przestępczej działalności na szkodę MTP, są obecnie analizowane i będą stanowiły podstawę do podjęcia decyzji o rozwiązaniu wiążących targi umów i dochodzenia odpowiednich odszkodowań — komentuje Bogusław Zalewski, prezes MTP.

W maju poznańska policja zatrzymała grupę oszustów, która zajmowała się rozprowadzaniem fałszywek na imprezy organizowane przez MTP. Według źródeł policyjnych, proceder trwał 3 lata, a oszuści upłynnili kilkaset tysięcy biletów wartości 7-8 mln zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ryszard Gromadzki

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu