Czytasz dzięki

Na kłopoty w biznesie

opublikowano: 25-06-2019, 22:00

Od kilku lat Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wspólnie z Fundacją Firmy Rodzinne prowadzą projekt Early Warning.

Mogą w nim uczestniczyć mali i średni przedsiębiorcy działający na terenie naszego kraju, którzy mają problemy z prowadzeniem biznesu lub spodziewają się jego spowolnienia w przyszłości. Biorący udział w programie konsultanci, mentorzy i doradcy restrukturyzacyjni pomagają im przejść przez sytuacje kryzysowe. Dotychczas ze wspomnianej pomocy skorzystało ok. 600 firm. Przedsiębiorcy mogą liczyć na konsultacje m.in. z psychologami, finansistami i prawnikami. W przezwyciężaniu trudnych sytuacji pomogą im również doświadczeni właściciele firm, którzy mają już za sobą niejeden kryzys.

Przedstawiciele biznesu, którzy są zainteresowani takim wsparciem, muszą wypełnić formularz na stronie internetowej projektu i opisać problemy, z jakimi się borykają. Podawane przez nich dane są poufne i wykorzystywane do wykonania prawidłowej diagnozy. Po jej postawieniu przedsiębiorca może rozpocząć pracę z mentorem, który przez pół roku będzie prowadził go „za rękę” i szukał nowych rozwiązań.

WAŻNA DATA:

30.11

Do tego dnia PARP będzie prowadziła projekt Early Warning.

WIĘCEJ INFORMACJI:

www.parp.gov.pl/earlywarning tel. 664-316-709

cc937a7e-4287-11ea-b77f-2e728ce88125
Puls Firmy
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE
Puls Firmy
autor: Sylwester Sacharczuk
Wysyłany raz w tygodniu
Sylwester Sacharczuk
Użyteczne informacje dla mikro-, małych i średnich firm. Porady i przekrojowe artykuły, dzięki którym dowiesz się, jak rozwinąć biznes
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane