Na Torwarze odbędą się Targi Nieruchomości

Patrycja Otto
17-09-2002, 00:00

W najbliższy weekend w Centralnym Ośrodku Sportu Torwar w Warszawie odbędą się Jesienne Targi Nieruchomości Nowy Dom, Nowe Mieszkanie Murator 2002. Patronat nad imprezą objęli Wojciech Kozak, prezydent miasta stołecznego Warszawy, Marek Bryx, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury, prezes Urzędu Mieszkalnictwa. Spodziewanych jest 120 wystawców, którymi będą deweloperzy, spółdzielnie mieszkaniowe, pośrednicy, firmy ubezpieczeniowe oraz banki oferujące kredyty mieszkaniowe. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z ofertą rynkową mieszkań i domów oraz uzyskać informacje na temat ich finansowania. Na targach zostaną również zaprezentowane nowe inwestycje. Odwiedzający będą mieli poza tym możliwość skorzystania z bezpłatnych porad prawników, finansistów i architektów. Podczas targów odbędzie się konkurs Pełna Chata. Jego celem jest wyłonienie najlepszego sloganu reklamowego dla firmy Murator EXPO. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zwiedzający. Łączna wartość nagród, których fundatorami są Stolmar, Ariston, Indesit, Teka Kuchentechnik, Saysonic i Remeb, wynosi ponad 75 tys. zł. Rozstrzygnięcie konkursu przewidziane jest najpóźniej do 10 października, a wręczenie nagród podczas Targów Nieruchomości Apartamenty i Rezydencje.

W wiosennych targach, które odbyły się w marcu, zaprezentowało się 120 wystawców. Przedstawiono 182 inwestycje mieszkaniowe z Warszawy i okolic. Łączna wartość ofert wyniosła około 1,9 mld zł. Na imprezę przybyło 12 tys. osób, a sprzedano 160 mieszkań.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Patrycja Otto

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / Na Torwarze odbędą się Targi Nieruchomości