Czytasz dzięki

Na Wall Street odbicie

opublikowano: 06-08-2014, 22:07

Środowa sesja w Stanach Zjednoczonych zakończyła się wzrostami po tym jak we wtorek rynek zamknął się na najniższym poziomie od dwóch miesięcy.

W efekcie na finiszu indeks DJ IA rósł o 0,08 proc. zaś S&P500 spadał o 0,01, a Nasdaq Composite rósł 0,05 proc.

Zobacz więcej

fot. Bloomberg

Notowania Sprint spadły o 18 proc. po tym jak na rynek wypłynęła informacja, że spółka zakończyła  rozmowy odnośnie przejęcia T-Mobile US. Kurs Time Warner spadł o 13 proc. na wieść, że koncern Ruperta Murdocha 21st Century Fox wycofał się z przejęcia firmy. We wzrostach przodowała spółka Molson Coors Brewing. Zyskał również Bank of America po tym jak podniósł dywidendę jego kurs wzrósł o 1,2 proc.

- Będzie sporo hałasu, jednak ogólny trend jest taki, że rynki będą szły do góry. Możemy nieco spaść, by oczyścić atmosferę, ale rekomendujemy, by jednak kupować przy tych spadkach – powiedział Sam Turner, manager funduszu Riverfront Investment Group LLC, w rozmowie z Bloombergiem.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KŁ

Polecane