Nagłówek przedsiębiorca 1 września

(Paweł Kubisiak)
opublikowano: 2005-09-01 08:55

Michalczewski agentem ubezpieczeniowym? A czemu nie. Ma już klub fitness, prowadzi kilka innych firm, a niebawem stanie się agentem ubezpieczeniowym HMI, dystrybutora produktów ubezpieczeniowych Ergo Hestii.

Michalczewski agentem ubezpieczeniowym? A czemu nie. Ma już klub fitness, prowadzi kilka innych firm, a niebawem stanie się agentem ubezpieczeniowym HMI, dystrybutora produktów ubezpieczeniowych Ergo Hestii. Dariusz Michalczewski, niekwestionowany przez 9 lat mistrz świata w boksie zawodowym — potwierdził, że definitywnie zerwał z profesjonalnym uprawianiem sportu i stawia na biznes w ubezpieczeniach.

Prostej recepty na połączenie przedsiębiorstw lub przejęcie firmy nie ma. Decydując się na konsolidację, kilka rzeczy wypada jednak wiedzieć. Można zrobić tak jak NFI Empik Media & Fasion — połączyć sieć szkół językowych Empik z siecią szkół Orange i objąć w LSP — właścicielu Orange — 65 proc. akcji.