Najlepsze konta oszczędnościowe

opublikowano: 09-04-2018, 22:00

Nowa propozycja z BZ WBK ożywiła rynek kont oszczędnościowych.

Bank zaoferował 2,7 proc. na mobilnym koncie, a usługa dostępna jest nie tylko dla nowych, ale również dla dotychczasowych klientów. Promocja obowiązuje do 30 lipca, a wniosek można złożyć do 30 czerwca. Limit wpłaty to 100 tys. zł. Drugą pozycję w zestawieniu kont, których otwarcie nie wiąże się z koniecznością spełnienia dodatkowych warunków, zajmuje Indeksowane Konto Oszczędnościowe w Toyota Banku ze stawką 2,2 proc. Trzecia propozycja jest już dużo gorsza, bo na Lion’s Excellence w Lion’s Banku można liczyć na ledwie 1,5 proc.

Wśród propozycji obwarowanych warunkami przewodzą konta w Alior Banku, Banku Pocztowym i T-Mobile Usługi Bankowe. Pierwsza to 3 proc., na które mogą liczyć posiadacze Konta Jakże Osobistego, którzy aktywowali korzyści uprawniające do wyższego oprocentowania na koncie oszczędnościowym. Maksymalna kwota, którą można ulokować, to 200 tys. zł, ale oferta jest ograniczona czasowo — do 30 czerwca 2018 r. Mocne ograniczenie ma Pocztowe Konto 500+, bo konto dostępne jest dla beneficjentów programu Rodzina 500+ i można na nie wpłacać tylko spływające z tego źródła świadczenia. Limit konta to 10 tys. zł. W T-Mobile rachunek dostępny jest dla nowych klientów, zakładających ROR, a stawka obowiązuje przez 92 dni. Limit to 200 tys. zł. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Zatoński

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu