Najlepsze start-upy pojadą do Niemiec

Paulina Kostro
opublikowano: 01-11-2017, 22:00

Trwa nabór do konkursu

Do 17 listopada trwa nabór zgłoszeń do konkursu organizowanego przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Instytut Polski w Düsseldorfie i Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową. W jego rezultacie wyłonionych zostanie ośmiu laureatów, którzy będą mieli okazję pojechać na trzydniową wizytę studyjną do Düsseldorfu na wydarzenie Startup-Woche i zaprezentować swój biznes na sesji pitchingowej podczas specjalnego „Warsaw Startup Night” w Instytucie Polskim. Konkurs skierowany jest do stołecznych start-upów z branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych (IT oraz ICT) i kreatywnej. Udział w projekcie jest bezpłatny — organizatorzy pokrywają koszty transportu, noclegów, wyżywienia oraz szkolenia.

W trakcie trwania wyjazdu zwycięzcy będą mieli możliwość spotkania z przedstawicielami lokalnego ekosystemu start-upowego, inwestorami oraz przedsiębiorcami, a także uczestnictwa w szkoleniu prowadzonym przez niemieckiego trenera.

18-20.04.2018

W tych dniach odbędzie się wyjazd na Startup-Woche Düsseldorf 2018

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły, w tym listę dokumentów niezbędnych do rejestracji, można znaleźć na stronie ahk.pl/events/startup-woche-2018

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu