Najpopularniejsi na ludzie.pb.pl

DI
31-12-2010, 13:01

W październiku uruchomiliśmy naszą nową stronę tematyczną ludzie.pb.pl. Oto osoby, których profile są najpopularniejsze od momentu uruchomienia serwisu.

Już blisko 32 tys. profili ludzi biznesu. Sprawdź czy jesteś na ludzie.pb.pl!>>>

Ostrą rywalizację o miano najpopularniejszej osoby na ludzie.pb.pl stoczyli Katarzyna Siwek i Sebastian Kulczyk. Syn jednego z najpotężniejszych polskich przedsiębiorców w ostatnim dniu roku był minimalnie mniej popularny od byłej dziennikarki ekonomicznej, a obecnie analityczki Home Broker. 

W najlepszej dziesiątce oprócz Siwek są jeszcze trzy inne kobiety biznesu, w tym Iwona Kossmann, nowa prezes Bonnier Biznes Polska, wydawcy "Pulsu Biznesu" i Karolina Adamiec, dyrektor regionalna w firmie REED Specialist Recruitment.

Użytkownicy chętniej przeglądali na naszej stronie "who is who" profile polskich ludzi biznesu. Najpopularniejszym reprezentantem zagranicy jest guru inwestorów Jim Rogers, który w ogólnym zestawieniu jest jednak dopiero 20 i minimalnie wyprzedza Marka Zuckerberga, twórcę portalu Facebook.

10 popularnych na ludzie.pb.pl

Katarzyna Siwek
 
Sebastian Kulczyk
 
Leszek Czarnecki
 
Jarosław Augustyniak
 
Iwona Kossmann
 
Roman Karkosik
 
Marcin Piróg
 
Karolina Adamiec
 
Ryszard Petru
 
Karina Wściubiak

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Najważniejsze dzisiaj

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Najpopularniejsi na ludzie.pb.pl