Najtańsze mieszkaniau deweloperów

opublikowano: 07-03-2019, 22:00

Własne „M” w cenie do 200 tys. złotych można jeszcze znaleźć w Krakowie, Warszawie i Łodzi

Nawet w największych miastach do kupienia są nowe mieszkania o pożądanym na rynku metrażu, których cena jest przystępna. Słoneczne Miasteczko w Krakowie, Wrzosowa Aleja na warszawskiej Białołęce czy Diasfera Łódzka to miejsca, w których deweloperzy mają na sprzedaż najtańsze w Polsce lokale. Szczegółami oferty podzielili się w sondzie serwisu nieruchomości dompress.pl.

— Mamy w ofercie mieszkania w kwocie od 3900 zł za mkw., które dostępne są w inwestycji Słoneczne Miasteczko w Krakowie. W tym projekcie można kupić lokale, których ceny całkowite zaczynają się od 200 tys. zł — mówi Mirosław Kujawski, członek zarządu LC Corp.

Natomiast najtańsze mieszkania J.W. Construction Holding można znaleźć w inwestycji Wrzosowa Aleja położonej na warszawskiej Białołęce. Jak informuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu i dyrektor pionu marketingu i sprzedaży tego dewelopera, mieszkanie o powierzchni 30 mkw. można kupić w cenie od 199 tys. zł. Wojciech Duda, wiceprezes zarządu w Duda Development, jako najtańsze wymienia mieszkanie w poznańskiej inwestycji Fyrtel Wilda — jest to kawalerka o metrażu 30 mkw. w cenie 269 tys. zł. Za to w Diasferze Łódzkiej jednopokojowy lokal o powierzchni 25 mkw. można kupić już za 199 tys. zł.

— Mamy w ofercie lokal o powierzchni 33 mkw. w gdańskiej inwestycji Wolne Miasto, który kosztuje 247 tys. zł. W największych miastach do kupienia są nowe mieszkania o pożądanym na rynku metrażu, których cena jest przystępna. W najniższej cenie za metr kw. w tym osiedlu (6300 zł) oferujemy mieszkania o metrażu 75-78 mkw. — mówi Zuzanna Należyta, dyrektor ds. handlowych w Eco Classic.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.

Najtańszym mieszkaniem pod względem ceny metra kwadratowego w sprzedaży Matexi Polska jest lokal o powierzchni 85 mkw. w warszawskiej inwestycji Omulewska 26, który kosztuje 6880 zł za mkw. Home Invest oferuje dwupokojowe mieszkania w cenie od 306 tys. zł w inwestycji Warszawski Świt, która zlokalizowanajest na warszawskim Targówku przy ulicy Poborzańskiej.

— W projekcie Willa Ochota, usytuowanym przy ulicy Mszczonowskiej dwa pokoje kosztują od 364 tys. zł, natomiast w inwestycji Apartamenty Okopowa 59A, położonej w biznesowej części Warszawy — na Woli, ceny mieszkań zaczynają się od 10 399 zł za mkw. — wylicza Janusz Miller, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Home Invest.

Grupa CTE oferuje najtańsze mieszkania w inwestycji Rędzińska, zlokalizowanej we wrocławskich Maślicach.

— Obecnie zostało nam kilka mieszkań dwupokojowych o metrażu 44-50 mkw., w cenie od 5600 zł do 5900 zł za mkw. Domy w planowanej inwestycji o nazwie Rodzinne Żerniki będą kosztowały od 4600 zł do 5100 zł za mkw. — podaje Andrzej Swoboda, wiceprezes zarządu Grupy CTE.

Jak podaje Piotr Tarkowski, pełnomocnik zarządu Allcon Osiedla, 220 tys. zł kosztuje kawalerka o powierzchni 26 mkw. zlokalizowana w inwestycji Nexo Apartamenty nad Morzem w Pucku. W Gdańsku najtańsze w ofercie dewelopera jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw. położone na Morenie w inwestycji Zielona Aleja, za które trzeba zapłacić 368 tys. zł. W Gdyni natomiast — dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw. w Osiedlu Gdyńskim w cenie 296 tys. zł.

199 tys. zł Tyle tys. zł trzeba zapłacić za kawalerkę 25 mkw. w centrum Łodzi albo mieszkanie o powierzchni 30 mkw. na warszawskiej Białołęce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy