Największa transakcja najmu w Polsce

opublikowano: 17-07-2019, 22:00

Właściwe dane podała na swoim profilu na LinkedIn firma Cresa, doradzająca mBankowi w transakcji.

Oznacza to, że w ramach transakcji banku z deweloperem została wynajęta największa w historii powierzchnia w Polsce. Według zestawienia Savillsa drugie miejsce zajął Orange, który w 2011 r. wynajął 43,7 tys. m kw. w Miasteczku Orange, a trzecie — Bank Pekao, który w 2010 r. wynajął 38,45 tys. m kw. w Lipowy Business Park.

45,6 tys. m kw. - tyle, a nie 40 tys. m kw. powierzchni (jak poinformowano w lutym br.) wynajął od Golub Gethouse na swoją siedzibę mBank w Mennica Legacy Tower.

65937540-8c2f-11e9-bc42-526af7764f64
Nieruchomości
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE
Nieruchomości
autor: Dominika Masajło, Paweł Berłowski
Wysyłany raz w tygodniu
Najważniejsze informacje z branży nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. Wiadomości, komentarze i analizy rynkowe.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAB

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy