Nanoinnowacje made in Poland

  • Marta Bellon
opublikowano: 08-10-2014, 00:00

Śląski Klaster Nano bierze udział w organizacji konferencji poświęconej polskiej innowacyjności w zakresie zaawansowanych technologii, w tym szczególnie nanotechnologii („Polish Innovation in Advanced Materials and Nano Technologies”).

Głównym organizatorem konferencji jest polska ambasada w Izraelu. Konferencję zaplanowano na 1 grudnia, ale data może jeszcze ulec zmianie, odbędzie się ona w Tel Awiwie.

W jej trakcie odbędą są rozmowy B2B z przedstawicielami izraelskich przedsiębiorstw. Osoby zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu powinny wypełnić formularz dostępny na stronie: nanoslask. pl i odesłać go na adres klastra (Śląski Klaster Nano, ul. Bankowa 14/218, 40-007 Katowice).

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia organizatorzy będą udzielać na bieżąco zgłaszającym się osobom. Śląski Klaster Nano wspiera rozwój przedsiębiorczości na Śląsku w dziedzinie nanotechnologii opartej na współpracy sektora naukowego i gospodarczego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marta Bellon

Polecane