Narciarze pod specjalnym nadzorem

  • Ewa Bednarz
opublikowano: 07-11-2014, 00:00

Toyota Bank, mimo wiosennej pogody, szykuje się do sezonu zimowego i zachęca narciarzy do wykupienia pakietu Snow Assistance.

Ubezpieczenie obejmuje wyjazdy zagraniczne na terenie Europy, a ubezpieczyć można siebie, dwie osoby, całą rodzinę lub przyjaciół — w sumie do pięciu osób na od 14 do 120 dni. Wszystko zależy od wybranego wariantu.

Polisa zapewnia pokrycie kosztów opieki medycznej i transportu do Polski. Obejmuje też ubezpieczenie bagażu i sprzętu zimowego w przypadku kradzieży lub zniszczenia na stoku. Na pomoc można liczyć również w przypadku utraty dokumentów oraz kart. Do dyspozycji ubezpieczonych jest całodobowa infolinia medyczna, a wszystkie szkody można — a nawet trzeba, zgłaszać pod specjalnym numerem telefonu Centrum Alarmowego Europ Assistance Polska, który jest partnerem banku.

Jeżeli się tego nie zrobi, można stracić odszkodowanie. Mankamentem oferty jest również niska suma ubezpieczenia. W wariancie podstawowym wynosi 40 tys. zł, a w rozszerzonym 100 tys. zł. Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej to — odpowiednio — 50 i 100 tys. zł. Nie jest też tanio. W wariancie podstawowym ubezpieczenie jednej osoby kosztuje 79 zł, a dla całej rodziny 168 zł. W rozszerzonym kwoty te wzrastają do 288 zł i 575 zł.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Ewa Bednarz

Polecane