Navision sprzedaje Commerce Portal

Kamil Kosiński
27-08-2001, 00:00

Navision sprzedaje Commerce Portal

Navision Software Polska rozpoczął sprzedaż polskiej wersji oprogramowania Commerce Portal. Aplikacja ta umożliwia prowadzenie sprzedaży i zakupów przez Internet, zdalne zarządzanie danymi oraz dokumentami. Pozwala także na organizowanie aukcji i innych form współpracy biznesowej z wykorzystaniem sieci. Aplikacja pozwala na sprawdzanie dostępności towaru, a w przypadku złożenia zamówienia na śledzenie stanu jego realizacji. Pozwala przy tym na zamianę oferty w zamówieniu i przywiązywanie istniejącego zamówienia do dokumentu zbiorczego.

Opcja zarządzania zamówieniami wspiera koncepcję elektronicznego koszyka na zakupy, który może być używany zarówno przez klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych, partnerów i agentów sprzedaży do tworzenia i przekazywania zamówień do pakietu Navision Financials. Kalkuluje on także VAT dla klientów czy partnerów. Funkcja Aukcja umożliwia wyszukiwanie dostawców oferujących najlepszą cenę na wskazany towar lub usługę. Korzystający z niej pracownik odpowiedzialny za zamówienia wprowadza do systemu jedynie detale dotyczące poszukiwanego towaru, ilości i czasu dostawy, na podstawie których system może automatycznie zaakceptować ofertę dostawcy oferującego najniższą cenę.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Kamil Kosiński

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Innowacji / Technologie / Navision sprzedaje Commerce Portal