Neinver Polska wybuduje centrum outlet za 20 mln EUR

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 01-08-2005, 16:05

Neinver Polska, należąca do hiszpańskiej firmy deweloperskiej, wybuduje we Wrocławiu centrum outlet Factory za około 20 mln euro - poinformowała spółka w komunikacie.

Neinver Polska, należąca do hiszpańskiej firmy deweloperskiej, wybuduje we Wrocławiu centrum outlet Factory za około 20 mln euro - poinformowała spółka w komunikacie.  

W pierwszym etapie inwestycji, który zakończy się wiosną 2006 roku, powstanie 80 sklepów i restauracji na powierzchni 10 tys. metrów kwadratowych. Druga faza budowy dotyczy 30 kolejnych lokali na 3 tys. metrów kwadratowych, ale termin otwarcia nie jest jeszcze znany.

"Na razie nie jest znany termin otwarcia drugiej części centrum. Rozmowy w tej kwestii zostaną podjęte po ukończeniu pierwszej fazy inwestycji" - powiedziała PAP Małgorzata Lisowska z Advanced Public Relations.

W outlecie producenci markowej odzieży sprzedają nadwyżki towarów, zapasy i próbki, końcówki serii, ubrania z minionego sezonu i wzory kolekcji, kontrolując tym samym dystrybucję i wizerunek marki.

Neinver posiada trzy outlety w Hiszpanii oraz po jednym w Polsce i w Portugalii.

Neinver inwestuje również w parki biznesu, biurowce, parki przemysłowe, powierzchnie magazynowe oraz centra handlowo-rozrywkowe.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Neinver Polska wybuduje centrum outlet za 20 mln EUR