Nelly Rokita w „Tańcu z gwiazdami”

ŁO, „Polska The Times”
opublikowano: 11-01-2010, 13:11

Konsultant polityczny i specjalista od  kreowania wizerunku Eryk Mistewicz powiedział w wywiadzie dla dziennika „Polska The Times”, że znana posłanka Nelly Rokita zamierza wystartować w popularnym show tanecznym TVN-u.

- To być może wydarzenie roku w polskiej polityce, zaraz po wyborach prezydenckich i samorządowych. I symbol czasów, których w polityce dożyliśmy. O tym ludzie będą mówili, o występie Nelly Rokity, posłanki PiS, w "Tańcu z gwiazdami" – powiedział Misiewicz.

- Nelly od dzieciństwa uwielbia taniec. Chciała nawet zapisać się na lekcje tańca, wciąż jednak nie miała na to czasu. Propozycja TVN jest niczym gwiazdka z nieba – dodał

„Taniec z gwiazdami” to popularny program rozrywkowy telewizji TVN, w którym znane osoby ze świata showbiznesu rywalizują między sobą o miano najlepszego w tańcu. Głosują telewidzowie, a partnerami gwiazd są profesjonalni tancerze.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, „Polska The Times”

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Nelly Rokita w „Tańcu z gwiazdami”