Netia testowała poziom 60 zł

Dariusz Karolak
20-02-2001, 00:00

Netia testowała poziom 60 zł

W dniu w którym Netia testowała historyczne minimum 60 zł, uchwalona została nowa emisja tej spółki dla Stoen i Telii. Inwestorów musiały przestraszyć wyniki za IV kw. Cała nadzieja w małych obrotach, które na nerwowej sesji można interpretować jako wynik małej podaży przy cofniętym popycie.

Ani szybkie oscylatory pomimo znacznego wyprzedania, ani MACD nie dają podstaw do oczekiwań szybkiej poprawy sytuacji i powstania sygnałów kupna. Dlatego na rynek lepiej patrzeć z boku, obserwując jak radzi sobie testowane wsparcie. Ważnym sygnałem poprawy byłoby pokonanie szybkiej linii spadków przy 63 zł, dla której filtrem jest średnia VAMA10 znajdująca się przy 64,3 zł. Jeżeli niedźwiedzie okażą się silniejsze i sprowadzą kurs poniżej 60 zł, należy liczyć się z silniejszą przeceną, której skalę trudno obecnie ocenić.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Netia testowała poziom 60 zł