Netia znów atakuje

KL
opublikowano: 21-08-2007, 00:00

Telefonia i internet w pakiecie — tak telekom chce odebrać klientów Telekomunikacji Polskiej. Netia właśnie wprowadziła nową ofertę.

Telefonia i internet w pakiecie — tak telekom chce odebrać klientów Telekomunikacji Polskiej. Netia właśnie wprowadziła nową ofertę.

Dotychczasowi klienci Telekomunikacji Polskiej będą mogli całkowicie zrezygnować z usług tego operatora — przekonuje Netia. Chce, by przeszły do niej również osoby, które do tej pory zdecydowały się na internet w Netii, ale z usług głosowych nadal korzystały w TP.

Netia wprowadziła usługi pakietowe w wariantach dla klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm. Operator przekonuje, że jego oferta może być tańsza od usług TP nawet o blisko tysiąc złotych. Mowa tu oczywiście o opłatach obowiązujących przez cały okres obowiązywania umowy (czyli od 24 do 36 miesięcy). Nowa oferta Netii jest dostępna zarówno dla osób korzystających z jej własnej sieci, jak i dla abonentów Telekomunikacji — poprzez bistrem access (internet) i WLR (telefonia stacjonarna).

Przez pierwsze trzy miesiące pakiety będą kosztowały 19 zł. To już druga taka duża akcja promocyjna Netii. Pierwszą był internet za darmo, który przyciągnął tłumy. Spółka podała wczoraj, że ma 145 tys. użytkowników sieci, podczas gdy dwa tygodnie temu było ich 142,5 tys. Do końca roku ma być ich 200 tys.

Oferty wiązane mają pomóc Netii także w poprawie wyników finansowych. Na niedawnej konferencji prasowej z okazji ogłoszenia wyników z drugiego kwartał zarząd spółki przekonywał, że w ten sposób ma zahamować szybki spadek ARPU (średnie przychody na klienta). Można spodziewać się, że operator będzie wprowadzał kolejne promocje dla osób, które już korzystają z jednej z usług operatora.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KL

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu