Netmedia kupiła eHotele.pl

ZŁO
opublikowano: 14-03-2007, 00:00

Spółka Netmedia przejęła pięć portali: hotelia.pl, eHotele.pl, aboutpoland.com, in-poland.com, hotelia.de i system rezerwacji hotelowych należących do firmy eHotele.pl. Włączenie serwisów do grupy Netmedia ma pozwolić na istotne wzmocnienie pozycji spółki na rynku internetowych rezerwacji online.

W styczniu 2007 r. Netmedia zawarła umowy z udziałowcami eHotele.pl, na podstawie których 8 marca nabyła 100 proc. udziałów spółki eHotele.pl. Po tej akwizycji Netmedia zamierza stać się największym polskim operatorem internetowych rezerwacji hotelowych.

Serwisy hotelowe należące do eHotele.pl, mają w swojej ofercie ponad 300 hoteli z całej Polski, w tym najważniejsze w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice, Gdańsk czy Sopot.

— Włączenie portali należących do eHotele.pl do grupy Netmedia to nie tylko poszerzenie oferty, ale także zwiększenie skali zamówień. Zakładam, że to pozwoli nam na uzyskanie w obiektach hotelowych lepszych warunków współpracy dzięki większej skali zamówień — przekonuje Michał Pszczoła, wiceprezes Netmedia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ZŁO

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy