Nicolas Cage nie ma kupca

ŁO, huffingtonpost.com
opublikowano: 09-04-2010, 16:14

Znany aktor z Hollywood Nicolas Cage ma  coraz większe kłopoty finansowe. Teraz nie potrafi sprzedać swojej wielkiej posiadłości w Kalifornii, bo nie ma na nią chętnych.

Cage wystawił na aukcji gigantyczną posiadłość w Bel-Air. Cena wywoławcza wynosiła 10,4 mln USD. Nikt się nie zgłosił. Pałacyk (m.in. z salą kinową i basenem w olimpijskich rozmiarach) ma bowiem jedną wielką wadę, jest obciążony długami w wysokości 18 mln USD.

Zobacz więcej

Nicolas Cage

Posiadłości z takim bagażem nie chcą wziąć nawet najbardziej zagorzali fani aktora.

To tylko jeden z wielu finansowych problemów Cage’a. Należy do najlepiej opłacanych gwiazdorów filmowych, ale popadł w poważne tarapaty finansowe. Wszystko przez niespłacone podatki i nietrafione inwestycje.

Cage pozwał nawet swojego byłego menedżera i żąda 20 mln USD odszkodowania za złe rady. Menedżer odpowiada, że jego były klient cierpi po prostu na rozrzutność.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁO, huffingtonpost.com

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Nicolas Cage nie ma kupca