Nie ma kupca na kapliczkę ślubną w Las Vegas

opublikowano: 21-10-2019, 22:00

Wystawiony w kwietniu na sprzedaż pałacyk ślubów A Little White Wedding Chapel w Las Vegas, w stanie Nevada, przez niektórych uważany za ikonę miasta hazardu (w samych Stanach Zjednoczonych nazywanego też często miastem grzechu), nie znalazł nabywcy za 12 mln USD — poinformował portal AP.

Za taką kwotę chciała go sprzedać właścicielka Charlotte Richards, która prowadzi tam swój biznes od 1951 r. Zgłosił się jeden chętny, ale jego oferta nie była — jak wynika z informacji portalu — satysfakcjonująca dla właścicielki. Budynek nie jest już na sprzedaż, a Charlotte Richards nadal będzie tam organizować i legalizować śluby cywilne. Miejsce jest znane głównie z tego, że często zawierają tam takie związki amerykańscy celebryci — do tej pory zrobiły to ze swoimi narzeczonymi np. gwiazda pop Britney Spears oraz Sophie Turner, która zagrała Sansę Stark w „Grze o tron”.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane