Nie ma kupca na kapliczkę ślubną w Las Vegas

opublikowano: 21-10-2019, 22:00

Wystawiony w kwietniu na sprzedaż pałacyk ślubów A Little White Wedding Chapel w Las Vegas, w stanie Nevada, przez niektórych uważany za ikonę miasta hazardu (w samych Stanach Zjednoczonych nazywanego też często miastem grzechu), nie znalazł nabywcy za 12 mln USD — poinformował portal AP.

Za taką kwotę chciała go sprzedać właścicielka Charlotte Richards, która prowadzi tam swój biznes od 1951 r. Zgłosił się jeden chętny, ale jego oferta nie była — jak wynika z informacji portalu — satysfakcjonująca dla właścicielki. Budynek nie jest już na sprzedaż, a Charlotte Richards nadal będzie tam organizować i legalizować śluby cywilne. Miejsce jest znane głównie z tego, że często zawierają tam takie związki amerykańscy celebryci — do tej pory zrobiły to ze swoimi narzeczonymi np. gwiazda pop Britney Spears oraz Sophie Turner, która zagrała Sansę Stark w „Grze o tron”.

1646e18c-8c31-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Biznesu po godzinach
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE
Puls Biznesu po godzinach
autor: Marcin Goralewski
Wysyłany raz w tygodniu
Marcin Goralewski
Newsletter, który pozwoli odpocząć od codziennych newsów. Sylwetki ludzi biznesu, trendy, reportaże i podcasty
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Aleksandra Rogala

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy