Niebywała oszczędność czasu

ŁUKASZ KOSUNIAK B2B marketing manager, Samsung Electronics Polska
opublikowano: 07-11-2014, 00:00

Podczas Akademii „Pulsu Biznesu” Samsung zaprezentował ofertę dla firm i instytucji.

Podczas Akademii „Pulsu Biznesu” Samsung zaprezentował ofertę dla firm i instytucji. Klienci biznesowi oczekują produktów o wysokiej trwałości i niskich kosztach użytkowania. Takim produktem jest tablet biznesowy Galaxy Tab Active — pierwsze urządzenie mobilne zaprojektowane wyłącznie z myślą o stosowaniu w firmach i instytucjach.

Wysoka trwałość tego tabletu i odporność na upadek z 1,2 metra, kurz i wodę sprawiają, że można go stosować w przemyśle, logistyce, budownictwie, ratownictwie i wszędzie tam, gdzie urządzenia elektroniczne są narażone na trudne warunki atmosferyczne, upadki lub zalanie. Dzięki integracji z platformą zabezpieczania danych Samsung KNOX chronimy nie tylko tablet, ale również przechowywane na nim dokumenty.

Czynności, które kiedyś zajmowały tygodnie, dziś są do wykonania w kilka minut.

Zaprezentowaliśmy też rozwiązania Smart Signage składające się z monitorów wielkoformatowych, mogących pracować nieprzerwanieprzez kilka lat, oraz oprogramowanie do tworzenia, publikacji i zarządzania treścią. Takie rozwiązania doskonale się sprawdzają w punktach i sieciach sprzedaży detalicznej, systemach reklamy wizualnej, kinach lub teatrach jako elektroniczny plakat, ale też na dworcach jako elektroniczne tablice informacyjne.

Klienci poszukujący wydajnych i innowacyjnych rozwiązań druku docenią ofertę nowoczesnych systemów zarządzania kosztami druku i zabezpieczania dokumentów. Sporym zainteresowaniem cieszy się nowa linia drukarek wyposażonych w system Android, co daje niespotykane dotąd możliwości tworzenia innowacyjnych aplikacji druku, skanowania, rozpoznawania i dystrybucji dokumentów.

Unikalną cechą produktów biznesowych Samsung jest silna integracja.

Możemy więc szybko zeskanować dokument i przesłać go bezprzewodowo do smartfona, a następnie przy jego pomocy opublikować ten materiał w sieci rozproszonych w całym kraju plakatów elektronicz nych. Czynności, które kiedyś zajmowały tygodnie, dziś są do wykonania w kilka minut.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ŁUKASZ KOSUNIAK B2B marketing manager, Samsung Electronics Polska

Polecane