Niemcy jak na Playstation

DI
opublikowano: 15-05-2012, 23:07

Gdyby na boisku zamiast umiejętności i taktyki decydował sposób prezentacji drużyn w internecie, to w finale zagraliby Niemcy z Anglikami.

W obecnej epoce internet decyduje o czyimś być albo nie być. Sprawdziliśmy jak swoje zespoły prezentują na oficjalnych stronach uczestnicy EURO 2012.

Zobacz więcej

Niemcy gotowi na EURO 2012, przynajmniej w internecie (fot. dfb.de)

Dwie reprezentacje są absolutnie poza zasięgiem reszty drużyn. Niemcy oprócz tradycyjnej listy z zawodnikami przygotwali specjalną stronę, na której piłkarzy pokazanych w bojowych pozach można przewijać niczym w grze wideo. Z kolei Anglicy oprócz sporej dawki informacji i statystyk dołączyli też m.in. krótkie filmiki do profilów najważniejszych graczy.

Jak wypada Polska? Znacząco odstaje od Niemców i Anglików. Na stronie PZPN brakuje aktualnych zdjęć i szczegółowych informacji. Dużo lepiej jest natomiast na bialoczerwoni.com.pl, czyli oficjalnym portalu kadry przygotowanym przez jednego ze sponsorów. Tam poziom prezentowania graczy jest zbliżony do poziomu większości ekip, które zagrają podczas EURO 2012.

Internetowa prezentacja Niemców>>

Internetowa prezentacja Anglików>>

Internetowa prezentacja Pokaków (strona PZPN)>>

Internetowa prezentacja Polaków (oficjalny portal)>>

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Niemcy jak na Playstation