Nowa inicjatywa PARP

opublikowano: 29-11-2012, 00:00

Konferencja badawcza o rozwoju przedsiębiorczości w Polsce

Jak wygląda rozwój przedsiębiorczości w Polsce? Co warunkuje jej rozwój? Odpowiedzi na te pytania poznają uczestnicy konferencji badawczej „Instynkt Przedsiębiorczości”, która odbędzie się 17 grudnia w Warszawie.

Wydarzenie organizuje Ośrodek Badań nad Przedsiębiorczością Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). W konferencji oprócz przedsiębiorców wezmą udział także eksperci z kraju i z zagranicy, naukowcy i samorządowcy.

Podczas wydarzenia nastąpi inauguracja „Panelu Przedsiębiorstw” — nowej inicjatywy PARP, która ma na celu dostarczanie unikalnych informacji nt. potrzeb i opinii polskich przedsiębiorców.

Uczestnicy konferencji poznają też wyniki badań międzynarodowego projektu Global Entrepreneurship Monitor. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Kontakt i rejestracja: Maja Wasilewska, e-mail: osrodek_badan@parp.gov.pl, tel.: +22 432-89-16.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu