Nowa umowa Komfort-Klimy

MZAT
opublikowano: 2010-07-19 14:50

Notowana na NewConnect spółka poinformowała o podpisaniu wartej 186 tys. zł umowy na wykonanie instalacji wentylacyjnej.

Komfort-Klima, która zadebiutowała na alternatywnym rynku w czerwcu, zaprojektuje i uruchomi instalację wentylacyjną we wrocławskim Ewangelickim Centrum Diakonii i Edukacji im. M. Lutra. Termin zakończenia inwestycji to grudzień przyszłego roku. – Chcemy wzmocnić naszą pozycję na rynku firm budowlanych we Wrocławiu i okolicach. Staramy się stale zdobywać nowe zlecenia z tego terenu – mówi Robert Kopeć, prezes firmy.

Na początku lipca spółka podpisała umowę na wykonanie instalacji klimatyzacyjnej w budynku mieszkalnym z częścią handlową w Goleniowie. Wartość tego kontraktu to 840 tys. zł.

Czerwcowy debiut spółki na NewConnect poprzedziła emisja prywatna, z której firma uzyskała milion złotych. Środki te mają służyć rozwojowi sieci oddziałów. Obecnie Komfort-Klima posiada oddziały we Wrocławiu i Katowicach. Specjalizuje się w świadczeniu usług instalacji klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i sanitarnych.