Nowe hale wyrosną na Podbeskidziu

opublikowano: 24-09-2018, 22:00

Panattoni Europe powiększa zaplecze magazynowe Bielska-Białej i Górnego Śląska.

Deweloper rozpoczął czwartą inwestycję — Panattoni Park Bielsko-Biała III. To największa na Podbeskidziu inwestycja magazynowa, o powierzchni prawie 68 500 mkw. Będzie realizowany w dwóch fazach — pierwsza obejmie budowę prawie 27 tys. mkw., z czego ponad 11 tys. mkw. zostało już wynajęte — 7500 mkw. zajmie Seifert Logistics Group, który będzie prowadzić operacje logistyczne w regionie, zaś 3600 mkw. zagospodaruje firma branży wyposażenia wnętrz, dla której obiekt będzie nie tylko zapleczem magazynowym sklepu, lecz także punktem odbioru towarów dla klientów. Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do obiektu wiosną 2019 r.

Bielsko-Biała i jej obszar metropolitarny stwarzają idealne warunki dla dystrybucji i handlu na rynek środkowoeuropejski, co wynika z położenia okręgu w niedalekiej odległości od czeskiej Ostravy, słowackiej Żyliny oraz Aglomeracji Śląskiej i Krakowa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy