Nowe kino w Zabrzu na jesieni

opublikowano: 02-07-2018, 22:00

Polska sieć Planet Cinema wynajęła ponad 2 tys. mkw. w centrum handlowym Platan w Zabrzu.

Otwarcie zaplanowano na przełom października i listopada 2018 r. Najemcę reprezentowała Cresa Polska. Zabrzańskie kino będzie miało sześć klimatyzowanych sal i ponad 700 miejsc dla gości. Widzowie obejrzą filmy zarówno w technologii 2D, jak i 3D. W przygotowaniu jest także oferta VIP z bardzo wygodnymi fotelami.

Pierwsze kino tej sieci w Polsce zostało otwarte w 2011 r. w Oświęcimiu, drugie w 2014 r. w Ełku. W najbliższych latach polska spółka zamierza otworzyć kina w Kutnie, Ciechanowie, Kołobrzegu i Zawierciu. Centrum handlowe Platan zostało otwarte w 2003 r. w centrum Zabrza. Obecnie jest rozbudowywane i modernizowane, dzięki czemu do dotychczasowych 31 tys. mkw. dołączy 11 tys. powierzchni najmu, a liczba sklepów zwiększy się do około 120. Właścicielem CH Platan jest spółka Nepi Rockcastle.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy