Nowe pakiety biznesowe w PKO BP

opublikowano: 13-05-2013, 00:00

Bank przebudował swoją ofertę pakietową dla MSP i podmiotów rynku mieszkaniowego. Pojawiły się specjalne pakiety branżowe.

Po zmianach w ofercie PKO BP proponuje pakiet Biznes Debiut 18, dla firm dopiero rozpoczynających działalność. Jest on darmowy do 9. miesiąca włącznie, a do 18. pod warunkiem średniomiesięcznego salda w wysokości min. 500 zł. Jeśli firma się rozwinie — może dalej współpracować z bankiem w ramach innych pakietów, np. pakietu Biznes Rozwój (koszt 28 zł). Kolejny pakiet to Biznes Komfort Plus (49 zł), który zawiera rachunek bieżący w złotych, kartę debetową i bankowość elektroniczną. W jego skład wchodzi także m.in. 10 bezpłatnych przelewów internetowych i ubezpieczenie assistance. Natomiast w pakiecie Biznes Sukces Plus (100 zł) mieści się m.in. 30 bezpłatnych przelewów internetowych, ubezpieczenie assistance i 3 karty debetowe. W ofercie banku pojawiły się także specjalne zestawy branżowe, które gwarantują bezpłatne i preferencyjne warunki korzystania z wybranych produktów czy usług. Ich koszt to 20 zł miesięcznie. Zestaw „Handel i usługi" dla firm z branży handlowej i usługowej obejmuje miesięcznąpremię transakcyjną w wysokości 50 zł za przyjmowanie płatności w terminalu POS eService, preferencyjną opłatę za korzystanie z wirtualnych rachunków kontrahenckich oraz przyjmowanie płatności z wykorzystaniem aplikacji mobilnej dla firm i ofertę faktoringową. Zestaw „Transport i logistyka”, przeznaczony dla firm z branży transportowej i logistycznej, oferuje bezpłatne wydanie i użytkowanie dowolnej liczby kart debetowych, korzystną opłatę za prowadzenie rachunków pomocniczych i wypłaty z bankomatów za granicą oraz ofertę leasingową. Natomiast zestaw „Walutowy”, skierowany do klientów często dokonującychtransakcji walutowych, zapewnia bezpłatne korzystanie z internetowej platformy transakcyjnej do wymiany walut oraz wydanie karty walutowej, a także preferencyjne opłaty za przelewy walutowe i rachunki walutowe. Oprócz nowych pakietów biznesowych dla firm PKO BP wprowadził również specjalne pakiety dla klientów rynku mieszkaniowego — Pakiet Nasza Wspólnota Błękitna (14 zł) oraz Srebrna (28 zł). Pakiety przeznaczone są odpowiednio dla wspólnot preferujących obsługę za pośrednictwem bankowości elektronicznej lub obsługę w oddziałach.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwia Wedziuk

Polecane