Nowe podyplomowe

AB
opublikowano: 02-02-2007, 00:00

Politechnika Warszawska uruchamia internetowe studia podyplomowe — informatyka i techniki internetu: edycja e-biznes.

Politechnika Warszawska uruchamia internetowe studia podyplomowe — informatyka i techniki internetu: edycja e-biznes.

Program został przygotowany wraz z firmą konsultingową Eficom specjalnie dla małych i średnich firm, które chcą zaistnieć lub rozwijać się w sieci. Główny cel studiów to rozwijanie umiejętności osób, które chcą uruchamiać lub rozwijać działalność z wykorzystaniem internetu i innych najnowocześniejszych technologii informacyjno-komunikacyjnych. Zajęcia zaczynają się 24 lutego 2007 r. Studia są w 80 proc. dofinansowywane przez Unię Europejską, więc koszt zajęć wynosi 1750 zł.

Dziewięciomiesięczne studia (ponad 500 godzin zajęć) są niemal w całości prowadzone w systemie e-learningu. Będzie też zjazd wstępny, podczas którego uczestnicy poznają zasady studiów, plus trzy dwudniowe zjazdy laboratoryjne (koszt noclegów jest wliczony w cenę studiów). Oprócz podstaw informatyki (m.in. działanie sieci komputerowych, konfiguracja serwerów, bezpieczeństwo zasobów informatycznych) studenci będą się uczyli zasad budowania portali aukcyjnych i platform transakcyjnych, metod komunikacji z klientami w sieci, zasad kreowania kampanii reklamowych w sieci itp. Część zajęć będzie poświęcona dokumentom elektronicznym i bezpiecznym transakcjom elektronicznym. Studia kończą się pracą dyplomową.

Zapisy do 9 lutego 2007 r. Więcej informacji na stronie: www.ebiznes.pw.edu.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AB

Polecane