Nowe wsparcie dla innowacji

opublikowano: 12-03-2019, 22:00

Akcelerator Accelpoint jest gotowy do przyjęcia technologicznych adeptów — rozpoczął rekrutację start-upów do projektu AccelUp.

Na uczestników czeka 200 tys. zł i mentoring w postaci 100 godzin konsultacji z ekspertami. Inicjatywie partnerują AXA Partners (odpowiedzialna za ścieżkę insuretech, czyli rozwiązań dla sektora ubezpieczeniowego), Santander Bank Polska (fintech — technologie finansowe) i Orange (systemy telekomunikacyjne).

— Wybrane rozwiązania mają szansę na wdrożenie w naszej grupie a startupy — na wspólną pracę z naszymi klientami na całym świecie — wskazuje Darek Paczewski, dyrektor biura innowacji cyfrowych Santander Bank Polska.

— My koncentrujemy uwagę m.in. na zagadnieniach z zakresu dystrybucji ubezpieczeń, przepływów finansowych czy obsługi procesu reklamacji. Wierzymy, że wspólnie uda się wypracować nowe rozwiązania — dodaje Tomáš Mrnka, menedżer zarządzający w AXA Partners.

Projekt jest finansowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

19.04

Do tego dnia prowadzona będzie rekrutacja do projektu AccelUp. Zgłaszać mogą się „dojrzałe start-upy” oferujące rozwiązania, które są już gotowe do wdrożenia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu