Nowe wyzwania przed polskim eksportem

opublikowano: 11-09-2014, 00:00

Bezpłatna konferencja w Toruniu

Kujawsko-Pomorskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) w Toruniu zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnej konferencji„ Polski eksport: wiodący partnerzy handlowi i nowe wyzwania”. Wydarzenie odbędzie się 30 września w Bydgoszczy i jest skierowane do przedstawicieli firm już prowadzących działalność eksportową lub importową albo planujących jej podjęcie.

Podczas konferencji zaprezentowane zostaną m.in. narzędzia wspierania eksportu proponowanena nową perspektywę finansową przez Ministerstwo Gospodarki. Uczestnicy poznają też założenia projektu systemowego realizowanego przez COIE na rzecz przedsiębiorców w ramach poddziałania 6.2.1 Innowacyjnej Gospodarki.

Druga część konferencji poświęcona będzie poszczególnym rynkom zagranicznym (tj. duńskiemu, niemieckiemu i wschodnim) i doświadczeniom na nich polskich przedsiębiorców. Więcej informacji: +56 655-58-16.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane