Nowe wyzwanie przed firmami spożywczymi

opublikowano: 29-09-2014, 00:00

8 października w Warszawie odbędzie się seminarium „Nowe wyzwanie dla przedsiębiorstw z sektora spożywczego — znakowanie środków spożywczych po 13 grudnia 2014 r.

Organizator wydarzenia, czyli ośrodek sieci Enterprise Europe Network, działający przy PARP, zaprasza na nie przedstawicieli firm z sektora MSP, instytucji okołobiznesowych i uczelni wyższych, a także osoby zamierzające rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej. Eksperci powiedzą m.in. o genezie wprowadzenia nowych zasad i ich znaczeniu dla unijnych i polskich firm z branży. Będzie też mowa o nowych definicjach związanych z nowym rozporządzeniem. Pierwszeństwo w udziale w seminarium mają firmy z woj. mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Zgłaszać się można najpóźniej do 6 października. Więcej informacji udziela Natalia Łajdych z PARP, natalia_lajdych@parp.gov.pl, tel.: +22 432-87-05.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane