Nowi lokatorzy w Skylight

MAS
opublikowano: 12-01-2010, 00:00

Położony w centrum Warszawy biurowiec, który należy do  kompleksu Złote Tarasy, ma nowych najemców.

Położony w centrum Warszawy biurowiec, który należy do kompleksu Złote Tarasy, ma nowych najemców.

Ambasada Zjednoczonych Emiratów Arabskich i firma Pure Health Fitness wynajęły odpowiednio 550 mkw. i 1,1 tys. mkw. powierzchni biurowej w wieżowcu Skylight.

Ambasada przeniesie do Skylight swoją siedzibę, która teraz mieści się w hotelu Sheraton. Z kolei na powierzchni wynajętej przez Pure Health Fitness powstanie Pure Skylounge — pierwszy w regionie Europy Środkowej i Wschodniej prywatny klub biznesowy tej sieci.

Pure Skylounge to unikatowy na polskim rynku projekt prywatnych klubów, oferujący klientom biznesowym komfortowe miejsce do pracy, wypoczynku i rozrywki. W obiekcie znajdą się sale konferencyjne, restauracja, prywatne kino. Klub zajmuje się również organizacją różnego rodzaju imprez, spotkań biznesowych oraz pokazów mody.

Do dyspozycji najemców w budynku Skylight jest 21,5 tys. mkw. powierzchni biurowej na 22 piętrach. Deweloperem kompleksu jest ING Real Estate Development.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MAS

Polecane