Noworoczne postanowienia prezesów

DCZ
opublikowano: 11-01-2008, 00:00

Manoi Nair

managing director, Columbus IT

Od jakiegoś czas uczę się hiszpańskiego i mimo braku czasu chciałbym wytrwać. Obiecuję sobie, że bardziej zadbam o zdrowie i regularnie będę chodził do klubu fitness. Na razie byłem dwa razy, ale wiem, że jak się przyzwyczaję, to ćwiczenia wejdą mi w krew. Chciałbym też bardziej panować nad emocjami i mniej się denerwować.

W poprzednim roku opracowaliśmy nową strategię działania firmy, a w tym roku będziemy ją wdrażać. Uczulę pracowników, żeby lepiej wsłuchiwali się w potrzeby i wymagania klientów, bo tylko tak możemy osiągnąć sukces. Sam zamierzam bardziej się wsłuchiwać w głosy pracowników, którzy mają świetne pomysły, i dać im więcej możliwości rozwoju.

Jerzy Zdrzałka

prezes JW Construction

Zawodowe postanowienia to osiągnięcie dobrego wyniku finansowego spółki, kontynuacja ekspansji w Europie Środkowo-Wschodniej i ciągła praca nad coraz lepszymi relacjami między pracownikami.

Sobie życzę większej dbałości o zdrowie. W tym roku zamierzam regularnie uprawiać tenis, piłkę nożną i brydż. Dzięki nim odpoczywam i nie tracę kontaktu ze znajomymi. Chciałbym więcej czasu poświęcać rodzinie. Szykuje mi się też duże przedsięwzięcie: ślub córki. Już zaczynamy go planować.

Dariusz Smagorowicz

wiceprezes Pronox Technology, katowickiego producenta i dystrybutora sprzętu IT

W 2008 r. znajdę więcej czasu dla najbliższych. Chcę im w ten sposób wynagrodzić wsparcie, jakim mnie obdarzają. Zdecydowanie więcej czasu przeznaczę też na swoją sportową pasję — bieganie. Mam bardzo ambitny plan: chciałbym przebiec na swoje 40. urodziny ultramaraton „Dwóch oceanów” w RPA.

A co do spraw zawodowych — może nie zabrzmi to oryginalnie, ale będę tak działał, by utrzymać wysoką dynamikę rozwoju naszej grupy kapitałowej. Chciałbym, żeby w tym roku jedna z naszych marek własnych — Easy Touch — stała się marką globalną, a nasze produkty znalazły odbiorców na każdym kontynencie. Życzyłbym sobie dalszej ciągłości zleceń na telewizory LCD i terminowego zakończenia budowy centrum produkcyjno-logistycznego w Dąbrowie Górniczej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane