Nowy prezes Netguru

GSU
opublikowano: 03-06-2019, 13:39

Nowym prezesem spółki Netguru, zajmującej się doradztwem IT oraz projektowaniem i tworzeniem produktów cyfrowych, został Marek Talarczyk, który od 2017 r. pełnił funkcję chief operations oficera.

Dotychczasowy prezes i współzałożyciel Netguru Wiktor Schmidt pozostanie w zarządzie i będzie odpowiedzialny za współprowadzenie kluczowych inicjatyw, przy których pracował do tej pory, jak m.in. projekty wspierające różnorodność w firmie czy promujące wyznawane przez firmę wartości oraz ideę zrównoważonego rozwoju, a także dalsze budowanie marki Netguru i pozyskiwanie kluczowych kontaktów.

Marek Talarczyk zastąpi Wiktora Schmitda na stanowisku prezesa spółki
Zobacz więcej

Zmiany w zarządzie

Marek Talarczyk zastąpi Wiktora Schmitda na stanowisku prezesa spółki Netguru

To nie jedyne zmiany w Netguru. Spółka ogłosiła również awans Małgorzaty Madalińskiej-Piętki, która dołączyła do zarządu firmy i objęła rolę Chief Financial Officer.

Netguru to spółka oferująca usługi doradztwa, tworzenia oprogramowania oraz projektowania produktów cyfrowych. Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie wyróżnioną m.in. przez Financial Times, Deloitte i Forbes. W 2018 r. firma zanotowała 120 proc. wzrostu, osiągając ponad 80 mln zł przychodów. Obecnie zatrudnia ponad 600 osób.

a9c2adc0-8c30-11e9-b683-526af7764f64
Newsletter ICT
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE
Newsletter ICT
autor: Grzegorz Suteniec
Wysyłany raz w tygodniu
Grzegorz Suteniec
Nowości z firm IT z naciskiem na spółki giełdowe: przetargi, informacje z rynku, newsy kadrowe i inne.
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: GSU

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu