O biznesie dla początkujących

opublikowano: 06-03-2019, 22:00

Już 13 marca w HubHub Nowogrodzka Square odbędzie się bezpłatne spotkanie „Porozmawiajmy o biznesie w Warszawie”, skierowane do początkujących przedsiębiorców.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. przed jakimi wyzwaniami staje młody biznesmen chcący zbudować wymarzoną firmę, jakie są najlepsze praktyki związane z zarządzaniem start-upem na jego wczesnym etapie, skąd pozyskać finansowanie na jego rozwój, a także w jaki sposób rozmawiać z inwestorem. Ponadto prelegencipodzielą się garścią praktycznych wskazówek dotyczących sprzedaży biznesu i odpowiedzą na pytanie, jakie znaczenie w prowadzeniu przedsiębiorstwa ma kreatywność i silna wola. Wydarzenie będzie miało formę prezentacji z możliwością zadawaniauszczegóławiających pytań. Spotkanie odbędzie się przy ul. Dobrej 56/66 w Warszawie. Należy się na nie zarejestrować na stronie porozmawiajmyobiznesie.evenea.pl. Pytania dotyczące wydarzenia można przesyłać na e-mail: biuro@ybp.org.pl.

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paulina Kostro

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy