O Chinach na śląskiej uczelni

[DI, PAP]
opublikowano: 07-02-2016, 22:00

Zajęcia z prawa chińskiego, nawiązywania kontaktów gospodarczych, wiedzy o kulturze tego kraju będzie oferowała Szkoła Prawa i Kultury Chińskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Zajęcia będą prowadzić m.in. przedstawiciele uczelni chińskich i znawcy kultury chińskiej. Będą one organizowane co miesiąc przez kilka dni w językach polskim lub angielskim. Niektórzy z chińskich ekspertów posługują się językiem polskim. Szkoła Prawa i Kultury Chińskiej ruszy w październiku. Nabór rozpocznie się najpóźniej za dwa miesiące.

— Projekt Szkoły Prawa i Kultury Chińskiej jest skierowany dla Polaków, ale także dla osób z państw ościennych, nie tylko studentów — po prostu wszystkich, którzy są zainteresowani Chinami, kulturą tego państwa,jak również podjęciem jakiegoś przedsięwzięcia biznesowego czy prowadzenia działalności gospodarczej lub współpracy z partnerami chińskimi — mówi prof. Rafał Blicharz z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [DI, PAP]

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu