O logistyce z „PB” już po raz dziewiąty

Wymiana wiedzy i doświadczeń to podstawa rozwoju każdej branży. Logistycy wiedzą o tym jak mało kto.

Rozpoczynające się dzisiaj w Warszawie dwudniowe Forum Polskich Menedżerów Logistyki to jedna z największych w kraju imprez branżowych. Organizuje je redakcja „Pulsu Biznesu” dla specjalistów od transportu i zarządzania łańcuchami dostaw. Forum jest okazją do debat i dyskusji w gronie uczonych i praktyków odpowiedzialnych za rozwój łańcuchów dostaw, zarządzanie zapasami i strategie logistyczne.

Tegoroczne, dziewiąte już, forum dzięki wprowadzeniu formuły sesji równoległych pozwoli na zindywidualizowanie programu zgodnie z zainteresowaniami uczestników.

Nie zabraknie również dyskusji panelowych, które będą okazją do dzielenia się doświadczeniami. Omawiając liczne przykłady z praktyki, zaproszeni eksperci wskażą nowoczesne metody i najlepsze praktyki optymalizacji działań w zarządzaniu łańcuchem dostaw, zaopatrzeniu, transporcie, produkcji i magazynowaniu.

Główne bloki tematyczne tegorocznego spotkania dostosowano do warunków, w których przyszło działać przedstawicielom branży. Dlatego spotkanie rozpocznie się od szczegółowego omówienia nowoczesnego zarządzania łańcuchem dostaw i sposobów podnoszeniaefektywności logistyki.

Kolejny ważny temat to jakość kadr dla logistyki. W drugim dniu spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zapoznania się z perspektywami rozwoju transportu drogowego, kolejowego i kombinowanego.

Ostatni z zaplanowanych na tegoroczne forum bloków tematycznych to nowoczesne zarządzanie magazynem. Po zakończeniu pierwszego dnia konferencji prelegenci i uczestnicy forum spotkają się na tradycyjnym bankiecie. Będzie to okazja do swobodnych dyskusji i wymiany kontaktów biznesowych w nieformalnej atmosferze.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Kowalczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Transport i logistyka / O logistyce z „PB” już po raz dziewiąty