O nowych e-biznesach w Szczecinie

KA
opublikowano: 18-10-2011, 00:00

INNOWACJE

Już 28-30 października odbędzie się polsko-niemiecki Startup Weekend w Szczecinie. To trzydniowe spotkanie dla osób zainteresowanych stworzeniem e-biznesu na podstawie innowacyjnego pomysłu.

Rejestracji na wydarzenie można dokonać pod adresem: http://www.startupweekend.pl. Startup Weekend to międzynarodowy format imprez, które co weekend odbywają się w innym mieście na świecie.

Podczas spotkań powstają nowe start-upy — innowacyjne projekty internetowe,które dzięki wsparciu międzynarodowych mentorów mają szansę na globalny sukces. Celem szczecińskiej imprezy jest spotkanie ze sobą osób o różnych profilach, takich jak programista, grafik czy marketingowiec i połączenie ich unikalnych umiejętności, wiedzy i pomysłów na nowe przedsięwzięcie.

Na miejscu można będzie od razu zweryfikować opinię rynku o projekcie. Organizatorzy przewidują około 100 uczestników głównie z Polski i Niemiec.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu