O prawie, bateriach i akumulatorach

MBE
opublikowano: 31-05-2012, 00:00

Eksperci opowiedzą przedsiębiorcom m.in. o obowiązkach firm wynikających z ustawy o bateriach i akumulatorach

14 czerwca ośrodek Enterprise Europe Network, afiliowany przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), organizuje seminarium dla prowadzących działalność gospodarczą pod hasłem „Aktualności w zakresie dyrektyw WEEE i RoHS.
Obowiązki przedsiębiorców i zadania Inspekcji Handlowej wynikające z ustawy o bateriach i akumulatorach”.

Odbędzie się ono w Warszawie w Centrum Szkoleniowym Instytutu Rozwoju Biznesu (ul. Sienna 73) w godz. 10.30-14.30. Przedsiębiorcy mogą wziąć w nim udział bezpłatnie. Na spotkaniu będzie mowa m.in. o przepisach prawnych dotyczących zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 12 czerwca (formularz dostępny jest na stronie: www.een.org.pl). Można je przesyłać drogą e-mailową na adres: seminaria_een@parp.gov.pl lub faksem pod numer telefonu: 22 432 70 46.
O przyjęciu na seminarium zdecyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo w udziale w seminarium mają firmy z województw: mazowieckiego, łódzkiego, kujawsko-pomorskiego i pomorskiego.


PARP zastrzega sobie prawo wyboru uczestników seminarium w przypadku dużej liczby zgłoszeń. Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia na seminarium nastąpi drogą e-mailową na adres podany przez uczestnika. Szczegółowych informacji udziela: Aleksandra Wolska z Departamentu Promocji Gospodarczej PARP, tel.: 22 432 82 99, e-mail: aleksandra_wolska@parp.gov.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu